Börjar: 26 jan 2024 14:35Avslutas: 11 feb 2024 18:00
Selected items / 11 feb 2024
- DiverseRensa filter
JOSEF FRANK, bordsvitrin, modell 2070, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft
Slutpris13 000 SEK
Värdering15 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), skulptur, brons, "Storseglarn", signerad och numrerad No 181
Slutpris26 000 SEK
Värdering30 000 SEK
EMALJSKYLT, "Röda Ugglans pastiller och drops", Boos & Hahn i Ortenberg-Baden, enligt uppgift 1920-/30-tal
Slutpris19 000 SEK
Värdering30 000 SEK