411 SILVERSMYCKEN, 3 del, mestadels 1900-talets mitt
Genombrutet hänge med guldfärgad sten, stämplar AHB (längd 5,5 cm), hänge med turkos sten, sterlingsilver Israel (längd 7,5 cm), kedja med tvinnade länkar (längd 84 cm), örhängen med clips (längd 23 mm)
Konditionsrapport - Bruksslitage
Värdering | 300 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 125 SEK |