35526 AVHÄMTAD AV SÄLJARE - LARS HELLSTEN, glasföremål, 4 delar, Skruf, 1900-tal
Omfattande 3 vaser höjd ca 12 - 23 cm samt skål, höjd 6, diameter 15,5 cm
- Condition:Smärre repor, stora vasen med mindre nagg i myning
Estimate | 600 SEK |
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
Shipping Fee (from) | 300 SEK |