- Vintage & FashionRensa filter
BALLY, 1 par, sandaletter, strlk 39,5
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
DAMSTÖVLAR, Dasia, strlk 40
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
PUMPS, 1 par, dam, MAB Studio, Italien, strlk 39
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
DAMSKOR, 1 par, Scolaro, pumps, strlk 39
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
DAMSKOR, 2 par, NoVita samt Salvatore Ferragamo, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1900-tal
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering1 500 SEK
HATTASK, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
COLLIER OCH ARMBAND, 4 del, lapis lazuli och malakit, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
HATTASK, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK