1
19h 01 m
BALLY, 1 par, sandaletter, strlk 39,5_34394a_8dc70d52e3116c5_lg.jpeg
BALLY, 1 par, sandaletter, strlk 39,5
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
19h 03 m
DAMSTÖVLAR, Dasia, strlk 40_34280a_8dc70c72b10bb30_lg.jpeg
DAMSTÖVLAR, Dasia, strlk 40
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
19h 05 m
PUMPS, 1 par, dam, MAB Studio, Italien, strlk 39_34512a_lg.jpeg
PUMPS, 1 par, dam, MAB Studio, Italien, strlk 39
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
19h 07 m
DAMSKOR, 1 par, Scolaro, pumps, strlk 39_34279a_8dc70c6cd811f71_lg.jpeg
DAMSKOR, 1 par, Scolaro, pumps, strlk 39
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
19h 09 m
DAMSKOR, 2 par, NoVita samt Salvatore Ferragamo, 2000-tal_34504a_lg.jpeg
DAMSKOR, 2 par, NoVita samt Salvatore Ferragamo, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
19h 45 m
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt_34511a_lg.jpeg
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 19h
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal_34528a_lg.jpeg
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 18h
ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal_34441a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
4d 19h
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft _34086a_8dc6dc111828b49_lg.jpeg
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 20h
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft_34467a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 18h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_34801a_lg.jpeg
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 18h
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft _34817a_lg.jpeg
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 18h
LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1900-tal _34811a_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1900-tal
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 19h
HATTASK, 1900-talets mitt_34658a_8dc75a0cd2ceb76_lg.jpeg
HATTASK, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 19h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_34786a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 18h
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal_34766a_lg.jpeg
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 19h
COLLIER OCH ARMBAND, 4 del, lapis lazuli och malakit, 1900-/2000-tal_34756a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 18h
HATTASK, 1900-talets mitt_34659a_8dc75a0c1a02e02_lg.jpeg
HATTASK, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK