1
18h 00 m
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal_34419a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
18h 14 m
KARMSTOLAR, 1 par, bambu och rotting, 1900-talets andra hälft_34238a_8dc70c8f75be17d_lg.jpeg
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 500 SEK
18h 48 m
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets början_34429a_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets början
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
19h 14 m
SIDEBOARD, new englandstil, 1900-/2000-tal_34517a_lg.jpeg
SIDEBOARD, new englandstil, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 18h
HÖRNSKÅP, allmoge, sannolikt Jämtland, 1700-talets andra hälft _34310a_8dc70d232cc55c7_lg.jpeg
HÖRNSKÅP, allmoge, sannolikt Jämtland, 1700-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 18h
BYRÅ, fanerad med björk, 1930-/40-tal_34418a_lg.jpeg
BYRÅ, fanerad med björk, 1930-/40-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 18h
FÅTÖLJ, "Crown Easy Chair", Chris Martin och Magnus Elebäck, Massproduction, 2000-tal_34403a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 18h
TABURETT, 1800-/1900-tal_34422a_lg.jpeg
TABURETT, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 18h
SKÅP, fanerat med ek, 1900-talets mitt_34450a_lg.jpeg
SKÅP, fanerat med ek, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 18h
KASPER SALTO, 1 par sidobord, för Fritz Hansen, Danmark_34404a_lg.jpeg
KASPER SALTO, 1 par sidobord, för Fritz Hansen, Danmark
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 19h
BYRÅ, mahogny och valnöt, 1880-/90-tal_34474a_lg.jpeg
BYRÅ, mahogny och valnöt, 1880-/90-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering800 SEK
2d 18h
SPELBORD, ek, nyrenässans, 1800-talets slut_34284a_8dc70cc5fe8bccc_lg.jpeg
SPELBORD, ek, nyrenässans, 1800-talets slut
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
2d 18h
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, nutida_34423a_lg.jpeg
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, nutida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 18h
PIEDESTAL, bronserad, skiva av marmor, 1900-tal_34366a_8dc70da2c5d34d0_lg.jpeg
PIEDESTAL, bronserad, skiva av marmor, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 18h
 SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal_34290a_8dc70c8cac8aabd_lg.jpeg
SYBORD, Karl Johanstil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 18h
POTTSKÅP, 1700-/1800-tal_34312a_8dc70d3ab5f8c1d_lg.jpeg
POTTSKÅP, 1700-/1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 18h
SPELBORD, björk, 1800-/1900-tal_34309a_8dc70cd488c21fb_lg.jpeg
SPELBORD, björk, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 18h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34508a_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 18h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34514a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 18h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34526a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 18h
SOFFBORD, 1900-/2000-tal_34461a_lg.jpeg
SOFFBORD, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 18h
BYRÅ, björk, 1800-talets andra hälft _34321a_8dc70d1c65ead55_lg.jpeg
BYRÅ, björk, 1800-talets andra hälft
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
3d 18h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_34401a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
3d 19h
BORDSLAMPA, keramik, 1900-tal, otydligt signerad_34499a_lg.jpeg
BORDSLAMPA, keramik, 1900-tal, otydligt signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 19h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_34452a_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 17h
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt_34080a_8dc70cc4595c4bb_lg.jpeg
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 18h
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal_34535a_lg.jpeg
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering7 000 SEK
4d 18h
GOLVUR, 1800-tal_34322a_8dc70d24735d287_lg.jpeg
GOLVUR, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 18h
KARMSTOL, kromad metall och textil, 2000-tal_34446a_lg.jpeg
KARMSTOL, kromad metall och textil, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 18h
SOFFA SAMT KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal _34532a_lg.jpeg
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering7 000 SEK
4d 19h
BORD, 1900-talets första hälft_34463a_lg.jpeg
BORD, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 19h
BORD, 1900-talets början, med skiva av kakel_34424a_lg.jpeg
BORD, 1900-talets början, med skiva av kakel
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 19h
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 del, bambu och rotting, 1900-talets mitt_34240a_8dc70cc243f2bce_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 del, bambu och rotting, 1900-talets mitt
Aktuellt bud800 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 19h
SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets slut_34286b_8dc70c891c06219_lg.jpeg
SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets slut
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
5d 17h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_34751a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
5d 18h
SOFFBORD, marmor, "Plateau", Adea, nutida_34824a_lg.jpeg
SOFFBORD, marmor, "Plateau", Adea, nutida
Aktuellt bud650 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
5d 18h
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal_34790a_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
5d 18h
FÄLLBORD, 1800-tal_34772a_lg.jpeg
FÄLLBORD, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 18h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie_34408a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
5d 18h
SKÅP, ek, renässansstil, 1800-tal_34557a_8dc766c74beb0f4_lg.jpeg
SKÅP, ek, renässansstil, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
5d 18h
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida_34805a_lg.jpeg
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
5d 18h
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft _34552a_8dc7404da8402d6_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 18h
SIDOBORD / SOFFBORD, 1900-talets andra hälft_34684a_8dc766bc58a10df_lg.jpeg
SIDOBORD / SOFFBORD, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 19h
KLAFFBORD, furu,1800-/1900-tal_34558a_8dc740538b7c551_lg.jpeg
KLAFFBORD, furu,1800-/1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
5d 19h
FÄLLBORD, 1900-talets första hälft _34553a_8dc7402b53cce09_lg.jpeg
FÄLLBORD, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 19h
KARMSTOLAR, 6 st, Lammhults, 2000-tal_34734a_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 6 st, Lammhults, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 17h
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_34742a_lg.jpeg
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 17h
BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal_34732a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK