BY LASSEN, 6 del, ljusstakar "Kubus 1" samt "line" och "base 4"
Slutpris400 SEK
Värdering1 200 SEK
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 500 SEK
SALVADOR DALÍ, färglitografi, signerad och numrerad 99/250
Slutpris6 000 SEK
Värdering6 000 SEK
VÄGGLAMPA/BORDSLAMPA, Brottby Mekaniska Verkstads AB, 1900-talets första hälft
Slutpris550 SEK
Värdering800 SEK
RING, 18k vitguld, med tre briljantslipade diamanter tot ca 0,45 ct
Slutpris1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
JACK RÄNGE, 6 st karmstolar, Gemla, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK