ARMBANDSUR, Triwa, "Sort of black chrono", design art fashion Rasmus Storm
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
PAOLO RIZZATTO, golvlampa, "Costanza", Luceplan, Italien
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
URNA, keramik, Herman Kähler Danmark, signerad HAK, 1900-talets första hälft
Slutpris450 SEK
Värdering600 SEK
TAKPLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1960-tal
Slutpris450 SEK
Värdering800 SEK
BRICKA, silver, CG HALLBERG, 1946, total vikt ca 177 gram
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
BÄGARE, silver, CG Hallberg, Stockholm 1924, vikt ca 320 g
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
YANN ARTHUS-BERTRAND, "Blue lagoon, Island", fotografi
Slutpris3 200 SEK
Värdering2 500 SEK
Slutpris3 200 SEK
Värdering3 000 SEK