- DiverseRensa filter
ADVENTSLJUSSTAKAR, 1 par, vitlackerad metall, 2000-tal
Aktuellt bud550 SEK
Värdering500 SEK
FIGURER, 6 st, keramik, Susan Lordi, Willow Tree "Nativity", Demdaco
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
MARMORSKIVA MED KONSOLER, 1 par, bronserat trä, sannolikt 1800-tal, större modell
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
FIGURIN, porslin, Wallendorf, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
FAT, tenn, sannolikt 1800-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, samtida
Aktuellt bud550 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
BERTIL VALLIEN, brevpress, glas, Artist Collection, Kosta Boda, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
KUDDFODRAL, 3 st, linne, Chhatwal & Johnson, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
SKIVSPELARE, Avin, ca år 2017
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
HISSGARDINER, 3 st, med gulrutig textil
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
PORSLINSTAVLA, Kina, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
YTTERFODER, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
UNDERTALLRIKAR, 6 st, nysilver, sannolikt 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
VATTENKANNA, mässing, Broberg & Ridderstråle för KLONG, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
SKRIN, lackarbete, orientaliskt, sannolikt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
TOBAKSBURK OCH SKRIN, metall, Ystad, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
JULDEKORATIONER, 13 st, ljushållare, George Jensen, guldpläterade
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 000 SEK