1
11d 6h
ADVENTSLJUSSTAKAR, 1 par, vitlackerad metall, 2000-tal
Aktuellt bud550 SEK
Värdering500 SEK
11d 6h
FIGURER, 6 st, keramik, Susan Lordi, Willow Tree "Nativity", Demdaco
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 6h
MARMORSKIVA MED KONSOLER, 1 par, bronserat trä, sannolikt 1800-tal, större modell
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
11d 6h
FIGURIN, porslin, Wallendorf, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 7h
MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 5h
FAT, tenn, sannolikt 1800-tal
FAT, tenn, sannolikt 1800-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 5h
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, samtida
Aktuellt bud550 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
12d 5h
BERTIL VALLIEN, brevpress, glas, Artist Collection, Kosta Boda, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
12d 5h
KUDDFODRAL, 3 st, linne, Chhatwal & Johnson, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 5h
SKIVSPELARE, Avin, ca år 2017
SKIVSPELARE, Avin, ca år 2017
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 5h
HISSGARDINER, 3 st, med gulrutig textil
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
12d 6h
PORSLINSTAVLA, Kina, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 6h
YTTERFODER, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
12d 6h
UNDERTALLRIKAR, 6 st, nysilver, sannolikt 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 6h
VATTENKANNA, mässing, Broberg & Ridderstråle för KLONG, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 6h
SKRIN, lackarbete, orientaliskt, sannolikt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 7h
TOBAKSBURK OCH SKRIN, metall, Ystad, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 7h
JULDEKORATIONER, 13 st, ljushållare, George Jensen, guldpläterade
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 000 SEK