- TextilRensa filter
SCARVES, 3 st, siden, bla Givenchy, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
JOSEF FRANK, kudde, linne, "Drinks", Firma Svenskt Tenn, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
JOSEF FRANK, kuddfodral, linne, "Vegetable tree", Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
LANVIN, scarf, siden, sannolikt sent 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
JOSEF FRANK, lampskärm, linne, "Vegetable tree", Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
KUDDFODRAL, 3 st, linne, Chhatwal & Johnson, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
HISSGARDINER, 3 st, med gulrutig textil
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
TYG, gul färgställning, sannolikt 2000-tal, obrukat
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
MATTA, rölakan, 1900-talets andra hälft, ca 200 x 133 cm
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK