35369 BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

35369a_8dc8144dc6c78fe_med.jpeg
  • 35369a_8dc8144dc6c78fe_sm.jpeg
  • 35369b_8dc8144dd5cbf0a_sm.jpeg
  • 35369c_8dc8144de156a2c_sm.jpeg
  • 35369d_8dc8144decf450f_sm.jpeg
  • 35369e_8dc8144df94f877_sm.jpeg
  • 35369f_8dc8144e046f384_sm.jpeg

Fanerad med mahogny och riklig intarsia av andra träslag med motiv av bla amorin, beslag och listverk av mässing, skiva av grå marmor med profilerad kant, tre lådor, höjd 83, 97 x 54 cm

  • Konditionsrapport:Nyckel saknas, möjligen något mindre märke

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK