30513 SEKRETÄR, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal

30513a_8dc3868ce7e4a13_med.jpeg
  • 30513a_8dc3868ce7e4a13_sm.jpeg
  • 30513b_8dc3868cf1ed748_sm.jpeg
  • 30513c_8dc3868cfcafb22_sm.jpeg
  • 30513d_8dc3868d06ea8cb_sm.jpeg
  • 30513e_8dc3868d134cab6_sm.jpeg
  • 30513f_8dc3868d1f5f5e2_sm.jpeg
  • 30513g_8dc3868d294b539_sm.jpeg
  • 30513h_8dc3868d32862ca_sm.jpeg

Snedklaff med bakomliggande förvaring, tre lådor, höjd ca 99,5, 77 x 45 cm

  • Konditionsrapport:Repor, märken, fanerbortfall

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK