26941 COBRA 1973, Dan-Graphique, 1973, med 7 färglitografier av Karel Appel, Pierre Alechinsky, Egill Jacobsen, Carl-Henning Pedersen, Christian Dotremont, Asger Jorn och Corneille, numrerade 102/150

26941a_8dc1e7a68ee1fd9_med.jpeg
  • 26941a_8dc1e7a68ee1fd9_sm.jpeg
  • 26941j_8dc1cb2cb497afb_sm.jpeg
  • 26941k_8dc1cb2cbb37c60_sm.jpeg
  • 26941g_8dc1cb2c9adcedd_sm.jpeg
  • 26941h_8dc1cb2ca43d7f3_sm.jpeg
  • 26941i_8dc1cb2cad7114e_sm.jpeg
  • 26941l_8dc1cb2cc6b3032_sm.jpeg
  • 26941m_8dc1cb2cd1b782d_sm.jpeg
  • 26941n_8dc1cb2cdbc254c_sm.jpeg
  • 26941k_8dc1cb49a090e00_sm.jpeg
  • 26941c_8dc1cb2c739ea71_sm.jpeg
  • 26941d_8dc1cb2c7cf47c3_sm.jpeg
  • 26941t_8dc1cb43ca229b4_sm.jpeg
  • 26941o_8dc1cb2ce44c97c_sm.jpeg
  • 26941p_8dc1cb2cecddbd4_sm.jpeg
  • 26941q_8dc1cb49ae23b2a_sm.jpeg
  • 26941q_8dc1cb2cf601d7b_sm.jpeg
  • 26941s_8dc1cb49b96253d_sm.jpeg
  • 26941r_8dc1cb2cfea7523_sm.jpeg
  • 26941s_8dc1cb2d0681273_sm.jpeg
  • 26941v_8dc1cb49c3e5a37_sm.jpeg
  • 26941e_8dc1cb2c86b8ca3_sm.jpeg
  • 26941f_8dc1cb2c906a189_sm.jpeg
  • 26941y_8dc1e7a6a0dc294_sm.jpeg

Galerie Birch-Copenhagen, Galerie Moderne - Silkesborg Danmark, färglitografier signerade med blyerts och numrerade 102/150, ramade, blå portfolio medföljer med försättsblad, bladstorlek bl a 65 x 48 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram, portfolio med ytslitage

Värdering25 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK
*Följerätt tillkommer