25876 SPEGELLAVOAR, 1800-tal
Fanerad med mahogny och riklig inläggning av intarsia bla i form av snäckor, dekor av pärllister, uppfällbart lock, uppfällbar spegel, för infällt tvättfat av porslin (saknas), skåp med välvd jalusidörr med räfflad dekor, två lådor nedtill, beslag av patinerad mässing, två nycklar finns, höjd ca 86, 57 x 44 cm, med spegel i uppfällt läge höjd ca 118 cm
- Konditionsrapport:Smärre åldersrelaterade märken
Värdering | 1 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 900 SEK |