Börjar: 5 jan 2022 13:41Avslutas: 24 jan 2022 17:00
Januariauktion
Januariauktionen är avslutad
Se slutpriser i katalogen nedan
- DiverseRensa filter
BESTICKLÅDA, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
MINIATYRER, 2 st, bla 1800-tal
Slutpris350 SEK
Värdering500 SEK
G-SCOOTER, 2000-tal, bensinmotor
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 500 SEK
KLÄDHÄNGARE, 1900-talets andra hälft, AB Ragnar Torkelson
Slutpris450 SEK
Värdering500 SEK
ASK MED LOCK, 1700-/1800-tal, kalksten
Slutpris600 SEK
Värdering600 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal
Slutpris950 SEK
Värdering800 SEK
KANDELABRAR, 1 par, empire, 1800-talets första hälft, brons
Slutpris6 400 SEK
Värdering8 000 SEK
BESTICKUPPSÄTTNING, 67 delar, "Gammal Fransk", nysilver
Slutpris750 SEK
Värdering1 500 SEK
SMEG, kylskåp
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 000 SEK
ALPINSKIDOR, 1 par, Head, Åre 2019, VM
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK