33557 CHANEL, axelremsväska, svart quiltat lammskinn
Beslag av gulmetall, vridlås, axelrem, innerfoder av burgundyfärgat läder, invändigt präglad logotype, öppet innerfack samt innerfack med dragkedja, ett öppet ytterfack, höjd 21 cm, längd 25, djup i botten 9 cm, axelremmens längd ca 110 cm
Texttillägg: Sannolikt sent 1900-tal
- Konditionsrapport:Bruksslitage, nötta kanter
Värdering | 15 000 - 20 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 250 SEK |