Final bid800 SEK
Est1,500 SEK
STOLAR MED FOTPALLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Est600 SEK
RONAN AND ERWAN BOUROULLEC, stolar, 6 st, "Striped sedia", Magis
Final bid1,400 SEK
Est2,000 SEK
ÅKE AXELSSON, 1 par fåtöljer, "Neptunus", Galleristolen, 1995
Final bid1,900 SEK
Est1,500 SEK
Final bid800 SEK
Est1,500 SEK
ANNA-JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, "Linné", Axeco design, signerad, 200 x 280 cm
Final bid2,600 SEK
Est4,000 SEK